Uygun Çatı aktarma Kiremit teras çatısı aktarma fiyatları

Çağrı Merkezimiz 0536 692 51 95
Zaloğlu yapı İnşaat
0530 153 78 60

Uygun Çatı aktarma Kiremit teras çatısı aktarma fiyatları
20/10/2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ ÇATI YAPIMI HAKKINDA
Uygun Çatı aktarma Kiremit teras çatısı aktarma fiyatları
Antik çağlardan beri, mimari yapılarda çatı kaplama elemanı olarak kullanılan pişmiş toprak levha. Kiremitlerin hammaddesi kildir.0530 153 78 60 GSM 1 : 0536 692 51 95 Kil verimsiz bir topraktan alınan bir malzemedir. Böylece verimsiz topraklardan kanunlar çerçevesinde alınan kil, tuğla ve kiremit yapımıyla ekonomiye kazandırılır. Dışa bağımlı bir sektör değildir. İmalatında yoğun olarak insan emeğinden yararlanılır. Çok yaygın kullanıldığı için kil ocaklarından binaların yapılışına kadar binlerce insana iş imkânı yaratır.

Tuğla ve kiremitlerin üretim ve kullanım sırasındaki artıkları doğal ve pişmiş malzeme olması nedeniyle hiçbir yan etki yaratmaz. Üretimdeki artıklar mikronize edilerek tekrar üretimde kullanılır.

Tuğla ve kiremitler en önemli özelliklerinden biri yüksek ısı depolamasıyla bina içi regülasyonu sağlamasıdır. Kilin yapısı sayesinde üzerine aldığı ısıyı uzun süre muhafaza ederek sağlığa uygun olarak ısı geçişi sağmaktadır.

Farklı tipleri bulunmaktadır. Bunların çoğu adını ilk üretildiği yerden alır:

ASLAN PENÇESİ (SON MAHYA)
ÜÇYOL MAHYA
DÖRT YOL MAHYA
HAVALANDIRMA KİREMİTİ
VENEDİK
FLORANSA
İSOFLAT
CİREMİTTO
ÇİÇEK MAHYA
KENAR KİREMİDİ
YUVARLAK MAHYA
KÖŞELİ MAHYA
MARSİLYA
VALENSİYA
İLK MAHYA
OSMANLI (ALATURKA)
VİLLA
GRANADA
TOSKANO
Firmamız Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat , Çatı ve izolasyon uygulamasını İstanbul başta olmak üzere türkiye genelinde sürdürmektedir. Dürüst bir çatı uygulama firması olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sonucunda güven vermeyi prensip edinmişizdir.

Çatı aktarma firması
Çatı Ustası Çatı aktarma Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat Tecrübeli çalışma kadromuz ile ticaret hayatımızda doğruluk , güven ve kaliteli işcilik, parolasıyla yıllardır varlığımızı ve hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli ürünler kullanılarak uygulamalarımıza kesin çözüm bularak sorunlarınızı maliyeti yükseltmeden çözüyoruz, müşteri isteklerini daima ön pilanda tutarak hizmetlerimizi GARANTİ belgesi dahilinde gerçekleştirmekteyiz.

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat Kalite parolamız ise müşterilerimize hizmet ve referanslarımızdır… Yapmış Olduğumuz Çatı hizmetlerini çatı uygulama firması olarak bu hizmetlerimizi firma garantisi dahilinde yapmaktayız.